Tootekood: SDR1806-151KL
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SDR1806-151KL
  • Mounting
  • Tolerance
  • Height
  • Operating current
  • Diameter
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Q factor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 150uH; 1.4A; ±10%; Q: 23; Ø: 18mm; H: 6mm; 270mΩ
Mounting SMD
Tolerance ±10%
Height 6mm
Operating current 1.4A
Diameter 18mm
Inductance 150µH
Type of inductor wire
Resonant frequency 7MHz