Tootekood: SDR2207-470KL
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SDR2207-470KL
  • Operating current
  • Diameter
  • Resonant frequency
  • Q factor
  • Coil resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 47uH; 2.8A; ±10%; Q: 27; Ø: 22mm; H: 7mm; 91.2mΩ
Mounting SMD
Tolerance ±10%
Height 7mm
Operating current 2.8A
Diameter 22mm
Inductance 47µH
Type of inductor wire
Resonant frequency 9MHz
Q factor 27
Coil resistance 91.2mΩ