Relay: solid state; Ucntrl: 3.5÷10VDC; 1.5A; 12÷280VAC; 270Ω; THT
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SDV2415
Tootja: CRYDOM
Tootja tootekood: SDV2415
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; Ucntrl: 3.5÷10VDC; 1.5A; 12÷280VAC; 270Ω; THT
| Mounting | THT |
| Max. operating current | 1.5A |
| Operating temperature | -30...80°C |
| On-state resistance | 270Ω |
| Body dimensions | 21.6x6.7x4.8mm |
| Switched voltage | 12...280V AC |
| Switching method | zero voltage switching |
| Relay variant | 1-phase |
| Type of relay | solid state |