Fuse: fuse; 25A; 125VAC; SMD; ceramic; 10,1x3,12x3,12mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
SEH 25A 125V (G)
Tootja: Conquer Electronic Co., Ltd.
Tootja tootekood: SEH 25A 125V (G)
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; 25A; 125VAC; SMD; ceramic; 10,1x3,12x3,12mm
| Mounting | SMD |
| Kind of fuse | ceramic |
| Contact plating | gold-plated |
| Soldering temperature | 260°C / 10 s |
| Current rating | 25A |
| Rated voltage | 125V AC |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | quick blow |
| Breaking capacity | 100A |