Fuse: fuse; 1.25A; 250VAC; 250VDC; SMD; ceramic; 10,1x3,12x3,12mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
SEJ 1.25A 250V
Tootja: Conquer Electronic Co., Ltd.
Tootja tootekood: SEJ 1.25A 250V
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; 1.25A; 250VAC; 250VDC; SMD; ceramic; 10,1x3,12x3,12mm
| Mounting | SMD |
| Kind of fuse | ceramic |
| Contact plating | gold-plated |
| Soldering temperature | 260°C / 3 s |
| Current rating | 1.25A |
| Rated voltage | 250V AC, 250V DC |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | time-lag |
| Breaking capacity | 200A |