Fuse: fuse; 500mA; 600VAC; SMD; ceramic; 10,1x3,12x3,12mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
SEM 0.5A 600V
Tootja: Conquer Electronic Co., Ltd.
Tootja tootekood: SEM 0.5A 600V
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; 500mA; 600VAC; SMD; ceramic; 10,1x3,12x3,12mm
| Mounting | SMD |
| Kind of fuse | ceramic |
| Contact plating | gold-plated |
| Soldering temperature | 260°C / 3 s |
| Current rating | 500mA |
| Rated voltage | 600V AC |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | time-lag |
| Breaking capacity | 60A |