Fuse: fuse
Kordarv:
4000.0
Minimum quantity:
4000.0
Tootekood:
SF-0603HIA200M-2-1
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SF-0603HIA200M-2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse
| Mounting | SMD |
| Resistance | 60mΩ |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Kind of fuse | ceramic |
| Leads | soldering pads |
| Current rating | 2A |
| Rated voltage | 32V DC |
| Conform to the norm | CUL |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | medium time-lag |
| Breaking capacity | 50A |