Fuse: fuse
Kordarv:
3000.0
Minimum quantity:
3000.0
Tootekood:
SF-1206SP100M-2-1
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SF-1206SP100M-2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse
| Mounting | SMD |
| Resistance | 360mΩ |
| Case - inch | 1206 |
| Operating temperature | -55...150°C |
| Leads | soldering pads |
| Current rating | 1A |
| Rated voltage | 63V AC, 63V DC |
| Case - mm | 3216 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | time-lag |
| Breaking capacity | 50A |