Fuse: fuse
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
157.0
Tootekood:
SF-1206SP600M-2-1
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SF-1206SP600M-2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse
| Mounting | SMD |
| Resistance | 11mΩ |
| Operating temperature | -55...150°C |
| Leads | soldering pads |
| Current rating | 6A |
| Rated voltage | 24V DC |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | time-lag |
| Breaking capacity | 60A |