Tootekood: SG1J225M05011BB
Tootja: SAMWHA
Tootja tootekood: SG1J225M05011BB
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Terminal pitch
  • Height
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • Capacitor height tolerance
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 2.2uF; 63VDC; Ø5x11mm; Pitch: 2mm
Mounting THT
Operating voltage 63V DC
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Terminal pitch 2mm
Height 11mm
Body dimensions Ø5x11mm
Diameter 5mm
Capacitance 2.2µF
Type of capacitor electrolytic
Capacitor height tolerance 1.5mm