Tootekood: SGL34-100
Tootja: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SGL34-100
  • Mounting
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Max. forward impulse current
  • Load current
  • Max. forward voltage
  • Type of diode
  • Capacitance
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Schottky rectifying; SMD; 100V; 0.5A; DO213AA
Mounting SMD
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure single diode
Max. forward impulse current 10A
Load current 500mA
Max. forward voltage 650mV
Type of diode Schottky rectifying
Capacitance 20pF