Tootekood: SK20100CD2
Tootja: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SK20100CD2
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Semiconductor structure
  • Max. forward impulse current
  • Max. forward voltage
  • Type of diode
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Schottky rectifying; SMD; 100V; 2x10A; D2PAK; Package: tube
Mounting SMD
Case D2PAK
Kind of package tube
Semiconductor structure common cathode, double
Max. forward impulse current 110A
Max. forward voltage 850mV