Motor: AC; 370W; 230VAC; 1370rpm; IP54; -15÷40°C; Ins.class: F
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKH 71-4B1
Tootja: BESEL
Tootja tootekood: SKH 71-4B1
Spetsifikatsioon tootele Motor: AC; 370W; 230VAC; 1370rpm; IP54; -15÷40°C; Ins.class: F
| Mounting | flange |
| Supply voltage | 230V AC |
| Power | 370W |
| Operating temperature | -15...40°C |
| IP rating | IP54 |
| Colour | RAL5010 |
| Electrical connection | screw terminals |
| Insulation class | F |
| Nominal rotational speed | 1370rpm |
| Type of motor | AC |