Module: thyristor; double series; 1.6kV; 320A; SEMIPACK3; screw
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKKT323/16E
Tootja: SEMIKRON DANFOSS
Tootja tootekood: SKKT 323/16 E 07890220
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Module: thyristor; double series; 1.6kV; 320A; SEMIPACK3; screw
| Case | SEMIPACK3 |
| Electrical mounting | screw, FASTON connectors |
| Mechanical mounting | screw |
| Semiconductor structure | double series |
| Max. off-state voltage | 1.6kV |
| Gate current | 150mA |
| Max. forward impulse current | 9.5kA |
| Load current | 320A |
| Max. forward voltage | 1.45V |