Module: thyristor
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKKT58/16E
Tootja: SEMIKRON DANFOSS
Tootja tootekood: SKKT 58/16 E 07894832
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Module: thyristor
| Case | SEMIPACK1 |
| Electrical mounting | screw, FASTON connectors |
| Mechanical mounting | screw |
| Semiconductor structure | double series |
| Max. off-state voltage | 1.6kV |
| Gate current | 100mA |
| Max. forward impulse current | 1.5kA |
| Load current | 55A |
| Max. forward voltage | 1.75V |