Converter: DC/DC; 30W; Uin: 9÷36V; Uout: 15VDC; Iout: 0÷2A; 2"x1",DIP
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKM30F-15N
Tootja: MEAN WELL
Tootja tootekood: SKM30F-15N
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 30W; Uin: 9÷36V; Uout: 15VDC; Iout: 0÷2A; 2"x1",DIP
| Output current | 0...2A |
| Mounting | THT |
| Case | DIP |
| Power | 30W |
| Operating temperature | -40...90°C |
| Protection | anti-overvoltage, short circuit protection |
| Body dimensions | 50.8x25.4x11.2mm |
| Output voltage | 15V DC |
| Input voltage | 9...36V DC |
| Insulation voltage | 3kV DC |
| Efficiency | 87.5% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 380kHz |