Converter: DC/DC; 30W; Uin: 18÷75V; Uout: 12VDC; Iout: 0÷2.5A; 380kHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKM30G-12N
Tootja: MEAN WELL
Tootja tootekood: SKM30G-12N
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 30W; Uin: 18÷75V; Uout: 12VDC; Iout: 0÷2.5A; 380kHz
| Output current | 0...2.5A |
| Mounting | THT |
| Case | DIP |
| Power | 30W |
| Operating temperature | -40...90°C |
| Protection | anti-overvoltage, short circuit protection |
| Body dimensions | 50.8x25.4x11.2mm |
| Output voltage | 12V DC |
| Insulation voltage | 3kV DC |
| Efficiency | 87.5% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 380kHz |