Module: diode; 1.2kV; 105A; screw
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKMD 105F12
Tootja: SEMIKRON DANFOSS
Tootja tootekood: SKMD 105F12
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Module: diode; 1.2kV; 105A; screw
| Case | SEMIPACK1 |
| Electrical mounting | screw |
| Mechanical mounting | screw |
| Semiconductor structure | common cathode, double |
| Max. off-state voltage | 1.2kV |
| Max. load current | 200A |
| Max. forward impulse current | 2.1kA |
| Load current | 105A |
| Version | A33 |
| Max. forward voltage | 2.05V |