Indicator: LED; prominent; red; 24÷28VDC; 24÷28VAC; Ø12mm; IP50
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKMH12024
Tootja: SIGNAL-CONSTRUCT
Tootja tootekood: SKMH12024
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Indicator: LED; prominent; red; 24÷28VDC; 24÷28VAC; Ø12mm; IP50
| Operating voltage | 24...28V AC, 24...28V DC |
| Operating temperature | -30...75°C |
| IP rating | IP50 |
| Leads | connectors |
| Body material | polycarbonate |
| Mounting hole diameter | Ø12mm |
| Body colour | black |
| Kind of indicator | prominent |
| Type of indicator | LED |
| Lamp colour | red |