Indicator: LED; prominent; red; 230VAC; Ø12mm; IP50; polycarbonate
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKMU12028
Tootja: SIGNAL-CONSTRUCT
Tootja tootekood: SKMU12028
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Indicator: LED; prominent; red; 230VAC; Ø12mm; IP50; polycarbonate
| Operating voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -30...75°C |
| IP rating | IP50 |
| Leads | connectors |
| Body material | polycarbonate |
| Mounting hole diameter | Ø12mm |
| Body colour | black |
| Kind of indicator | prominent |
| Type of indicator | LED |
| Lamp colour | red |