Converter: DC/DC; 15W; Uin: 18÷75V; Uout: 5VDC; Iout: 0÷3000mA; 1"x1"
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKMW15G-05
Tootja: MEAN WELL
Tootja tootekood: SKMW15G-05
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 15W; Uin: 18÷75V; Uout: 5VDC; Iout: 0÷3000mA; 1"x1"
| Output current | 0...3A |
| Mounting | THT |
| Case | 1"x1" |
| Power | 15W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Protection | anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection |
| Body dimensions | 25.4x25.4x10.2mm |
| Output voltage | 5V DC |
| Insulation voltage | 3kV DC |
| Efficiency | 86% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 300kHz |