Diode: rectifying
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKN 26/14 UNF 02231360
Tootja: SEMIKRON DANFOSS
Tootja tootekood: SKN 26/14 UNF 02231360
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: rectifying
| Mounting | screw type |
| Case | DO203AA |
| Semiconductor structure | anode stud |
| Max. off-state voltage | 1.4kV |
| Max. load current | 40A |
| Load current | 25A |
| Max. forward voltage | 1.55V |
| Type of diode | rectifying |