Diode: rectifying
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKN 3F20/10 UNF 02237620
Tootja: SEMIKRON DANFOSS
Tootja tootekood: SKN 3F20/10 UNF 02237620
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: rectifying
| Mounting | screw type |
| Case | DO4, DO203AA |
| Semiconductor structure | anode stud |
| Max. off-state voltage | 1kV |
| Max. load current | 41A |
| Max. forward impulse current | 310A |
| Load current | 20A |
| Max. forward voltage | 2.15V |
| Type of diode | rectifying |