Diode: rectifying
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKR 2F50/06 UNF 02238270
Tootja: SEMIKRON DANFOSS
Tootja tootekood: SKR 2F50/06 UNF 02238270
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: rectifying
| Mounting | screw type |
| Case | DO5, DO203AB |
| Semiconductor structure | cathode stud |
| Max. off-state voltage | 600V |
| Max. load current | 100A |
| Load current | 50A |
| Max. forward voltage | 1.8V |
| Fastening thread | 1/4-28 UNF-2A |
| Type of diode | rectifying |