Test needle; Maksimum spring compression: 5mm; 3A; Ø: 1.8mm; 0.45N
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKS-215 002 180 A 1502 E
Tootja: INGUN
Tootja tootekood: SKS-215 002 180 A 1502 E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Test needle; Maksimum spring compression: 5mm; 3A; Ø: 1.8mm; 0.45N
| Mounting | push-in |
| Operating temperature | -40...80°C |
| Contact plating | gold-plated |
| Current rating | 3A |
| Tip diameter | 1.8mm |
| Type of test accessories | test probe |
| Maksimum spring compression | 5mm |
| Blade tip shape | flat |