Test needle; Maksimum spring compression: 5mm; 3A; Contacts: CuBe
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKS-215 305 064 A 1502 MF
Tootja: INGUN
Tootja tootekood: SKS-215 305 064 A 1502 MF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Test needle; Maksimum spring compression: 5mm; 3A; Contacts: CuBe
| Mounting | screw-in |
| Operating temperature | -40...80°C |
| Contact plating | gold-plated |
| Contact material | CuBe |
| Length | 50.5mm |
| Current rating | 3A |
| Type of test accessories | test probe |
| Maksimum spring compression | 5mm |
| Blade tip shape | rounded |