Test needle; Maksimum spring compression: 4.5mm; 3A; Ø: 5mm; 0.7N
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKS-465 002 500 A 2002 SF
Tootja: INGUN
Tootja tootekood: SKS-465 002 500 A 2002 SF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Test needle; Maksimum spring compression: 4.5mm; 3A; Ø: 5mm; 0.7N
| Mounting | screw-in |
| Operating temperature | -40...80°C |
| Contact plating | gold-plated |
| Current rating | 3A |
| Tip diameter | 5mm |
| Type of test accessories | test probe |
| Maksimum spring compression | 4.5mm |
| Blade tip shape | flat |