Stud thyristor; 800V; 100A; 175A; 150mA; Package: bulk; TO209,TO94
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKT 100/08 D 01236331
Tootja: SEMIKRON DANFOSS
Tootja tootekood: SKT 100/08 D 01236331
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Stud thyristor; 800V; 100A; 175A; 150mA; Package: bulk; TO209,TO94
| Mounting | screw |
| Case | TO209, TO94 |
| Kind of package | bulk |
| Semiconductor structure | anode stud |
| Max. off-state voltage | 800V |
| Max. load current | 175A |
| Gate current | 150mA |
| Max. forward impulse current | 2kA |
| Load current | 100A |
| Fastening thread | M12x1,75 |