Stud thyristor; 800V; 130A; 220A; 200mA; Package: bulk; TO209,TO93
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKT 130/08 D 01238900
Tootja: SEMIKRON DANFOSS
Tootja tootekood: SKT 130/08 D 01238900
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Stud thyristor; 800V; 130A; 220A; 200mA; Package: bulk; TO209,TO93
| Mounting | screw |
| Case | TO209, TO93 |
| Kind of package | bulk |
| Semiconductor structure | anode stud |
| Max. off-state voltage | 800V |
| Max. load current | 220A |
| Gate current | 200mA |
| Max. forward impulse current | 3.5kA |
| Load current | 130A |
| Fastening thread | M16x1,5 |