Thyristor: stud; 1.2kV; Ifmax: 40A; 16A; Igt: 100mA; TO208AA,TO48
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKT 16/12 E 01113460
Tootja: SEMIKRON DANFOSS
Tootja tootekood: SKT 16/12 E 01113460
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Thyristor: stud; 1.2kV; Ifmax: 40A; 16A; Igt: 100mA; TO208AA,TO48
| Mounting | screw |
| Case | TO48, TO208AA |
| Kind of package | bulk |
| Semiconductor structure | anode stud |
| Max. off-state voltage | 1.2kV |
| Max. load current | 40A |
| Gate current | 100mA |
| Max. forward impulse current | 330A |
| Load current | 16A |
| Fastening thread | M6 |