Thyristor: stud
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKT 160/12 E UNF 01239000
Tootja: SEMIKRON DANFOSS
Tootja tootekood: SKT 160/12 E UNF 01239000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Thyristor: stud
| Mounting | screw |
| Case | TO93, TO209 |
| Kind of package | bulk |
| Semiconductor structure | anode stud |
| Max. off-state voltage | 1.2kV |
| Max. load current | 280A |
| Gate current | 200mA |
| Max. forward impulse current | 4.3kA |
| Load current | 160A |
| Fastening thread | 3/4''-16 UNF-2A |