Stud thyristor; 1.4kV; 24A; 50A; 100mA; Package: bulk; TO208AA,TO48
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKT 24/14 E
Tootja: SEMIKRON
Tootja tootekood: SKT 24/14 E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Stud thyristor; 1.4kV; 24A; 50A; 100mA; Package: bulk; TO208AA,TO48
| Mounting | screw |
| Case | TO208AA, TO48 |
| Kind of package | bulk |
| Semiconductor structure | anode stud |
| Max. off-state voltage | 1.4kV |
| Max. load current | 50A |
| Gate current | 100mA |
| Max. forward impulse current | 450A |
| Load current | 24A |
| Fastening thread | M6 |