Thyristor: stud
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKT 24/16 E 01113800
Tootja: SEMIKRON DANFOSS
Tootja tootekood: SKT 24/16 E 01113800
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Thyristor: stud
| Mounting | screw |
| Case | TO48, TO208AA |
| Kind of package | bulk |
| Semiconductor structure | anode stud |
| Max. off-state voltage | 1.6kV |
| Max. load current | 50A |
| Gate current | 100mA |
| Max. forward impulse current | 450A |
| Load current | 24A |
| Fastening thread | M6 |