Thyristor: stud
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKT 250/04D M24 01641221
Tootja: SEMIKRON DANFOSS
Tootja tootekood: SKT 250/04D M24 01641221
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Thyristor: stud
| Mounting | screw |
| Case | TO118, TO209AD |
| Kind of package | bulk |
| Semiconductor structure | anode stud |
| Max. off-state voltage | 400V |
| Max. load current | 450A |
| Gate current | 200mA |
| Max. forward impulse current | 7kA |
| Load current | 250A |