Thyristor: stud
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKT 300/04 D 01239071
Tootja: SEMIKRON DANFOSS
Tootja tootekood: SKT 300/04 D 01239071
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Thyristor: stud
| Mounting | screw |
| Case | TO118, TO209AD |
| Kind of package | bulk |
| Semiconductor structure | anode stud |
| Max. off-state voltage | 400V |
| Max. load current | 550A |
| Gate current | 200mA |
| Max. forward impulse current | 11kA |
| Load current | 300A |
| Fastening thread | M24x1,5 |