Stud thyristor; 400V; 40A; 63A; 150mA; Package: bulk; TO208AC,TO65
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKT 40/04 D
Tootja: SEMIKRON
Tootja tootekood: SKT 40/04 D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Stud thyristor; 400V; 40A; 63A; 150mA; Package: bulk; TO208AC,TO65
| Mounting | screw |
| Case | TO208AC, TO65 |
| Kind of package | bulk |
| Semiconductor structure | anode stud |
| Max. off-state voltage | 400V |
| Max. load current | 63A |
| Gate current | 150mA |
| Max. forward impulse current | 700A |
| Load current | 40A |
| Fastening thread | M8 |