Thyristor: stud
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKT 40/04 D UNF W/SLEEVE 01632010
Tootja: SEMIKRON DANFOSS
Tootja tootekood: SKT 40/04 D UNF W/SLEEVE 01632010
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Thyristor: stud
| Mounting | screw |
| Case | TO65, TO208AC |
| Kind of package | bulk |
| Semiconductor structure | anode stud |
| Max. off-state voltage | 400V |
| Max. load current | 63A |
| Gate current | 150mA |
| Max. forward impulse current | 700A |
| Load current | 40A |
| Fastening thread | 1/4-28 UNF-2A |