Thyristor: stud
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKT 50/06 D 01236120
Tootja: SEMIKRON DANFOSS
Tootja tootekood: SKT 50/06 D 01236120
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Thyristor: stud
| Mounting | screw |
| Case | TO65, TO208AC |
| Kind of package | bulk |
| Semiconductor structure | anode stud |
| Max. off-state voltage | 600V |
| Max. load current | 78A |
| Gate current | 150mA |
| Max. forward impulse current | 1.05kA |
| Load current | 50A |
| Fastening thread | M8 |