Thyristor: stud
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKT 55/18 E 01235991
Tootja: SEMIKRON DANFOSS
Tootja tootekood: SKT 55/18 E 01235991
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Thyristor: stud
| Mounting | screw |
| Case | TO94, TO209 |
| Kind of package | bulk |
| Semiconductor structure | anode stud |
| Max. off-state voltage | 1.8kV |
| Max. load current | 110A |
| Gate current | 150mA |
| Max. forward impulse current | 1.3kA |
| Load current | 55A |
| Fastening thread | M12 |