Thyristor: stud
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKT 80/08 D 01236231
Tootja: SEMIKRON DANFOSS
Tootja tootekood: SKT 80/08 D 01236231
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Thyristor: stud
| Mounting | screw |
| Case | TO94, TO209 |
| Kind of package | bulk |
| Semiconductor structure | anode stud |
| Max. off-state voltage | 800V |
| Max. load current | 135A |
| Gate current | 150mA |
| Max. forward impulse current | 1.7kA |
| Load current | 80A |
| Fastening thread | M12 |