LED lamp; neutral white; E14; 220/240VAC; 600lm; 7W; 200°
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKU 112
Tootja: V-TAC
Tootja tootekood: SKU 112
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; neutral white; E14; 220/240VAC; 600lm; 7W; 200°
| Colour | neutral white |
| Length | 100mm |
| Diameter | 37mm |
| Power consumption | 7W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Light source features | SAMSUNG Chip |
| Kind of handle | E14 |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 80 |