LED lamp; warm white; E27; 220/240VAC; 1250lm; 15W; 200°; CRImin: 80
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKU 159
Tootja: V-TAC
Tootja tootekood: SKU 159
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; warm white; E27; 220/240VAC; 1250lm; 15W; 200°; CRImin: 80
| Operating voltage | 220...240V AC |
| Colour | warm white |
| Length | 134mm |
| Diameter | 66.5mm |
| Power consumption | 15W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Light source features | SAMSUNG Chip |
| Kind of handle | E27 |
| Colour temperature | 3000K |
| Min. colour rendering index | 80 |