LED lamp; warm white; E14; 220/240VAC; 470lm; 5.5W; 180°; CRImin: 80
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKU 168
Tootja: V-TAC
Tootja tootekood: SKU 168
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; warm white; E14; 220/240VAC; 470lm; 5.5W; 180°; CRImin: 80
| Operating voltage | 220...240V AC |
| IP rating | IP20 |
| Colour | warm white |
| Length | 81mm |
| Diameter | 45mm |
| Power consumption | 5.5W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Light source features | SAMSUNG Chip |
| Kind of handle | E14 |
| Colour temperature | 3000K |
| Min. colour rendering index | 80 |