LED lamp; warm white; GU10; 220/240VAC; 400lm; 5W; 110°; 2700(typ)K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKU 1685
Tootja: V-TAC
Tootja tootekood: SKU 1685
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; warm white; GU10; 220/240VAC; 400lm; 5W; 110°; 2700(typ)K
| Colour | warm white |
| Length | 57mm |
| Diameter | 50mm |
| Power consumption | 5W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | GU10 |
| Colour temperature | 2700K |
| Min. colour rendering index | 80 |