LED lamp; warm white; E27; 220/240VAC; 1055lm; P: 10.5W; 200°; 3000K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKU 21177
Tootja: V-TAC
Tootja tootekood: SKU 21177
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; warm white; E27; 220/240VAC; 1055lm; P: 10.5W; 200°; 3000K
| Operating voltage | 220...240V AC |
| IP rating | IP20 |
| Colour | warm white |
| Length | 112mm |
| Diameter | 60mm |
| Power consumption | 10.5W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Light source features | SAMSUNG Chip |
| Kind of handle | E27 |
| Colour temperature | 3000K |
| Min. colour rendering index | 80 |