LED lamp; cool white; GU10; 220/240VAC; 400lm; P: 4.5W; 100°; 6400K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKU 21203
Tootja: V-TAC
Tootja tootekood: SKU 21203
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; cool white; GU10; 220/240VAC; 400lm; P: 4.5W; 100°; 6400K
| Colour | cool white |
| Length | 56.5mm |
| Diameter | 50mm |
| Power consumption | 4.5W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Light source features | SAMSUNG Chip |
| Kind of handle | GU10 |
| Colour temperature | 6400K |
| Min. colour rendering index | 80 |