LED lamp; warm white; E27; 220/240VAC; 806lm; P: 8.5W; 200°; 3000K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKU 21228
Tootja: V-TAC
Tootja tootekood: SKU 21228
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; warm white; E27; 220/240VAC; 806lm; P: 8.5W; 200°; 3000K
| Colour | warm white |
| Length | 106mm |
| Diameter | 58mm |
| Power consumption | 8.5W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | E27 |
| Colour temperature | 3000K |
| Min. colour rendering index | 80 |