LED lamp; cool white; E14; 230VAC; 470lm; 4.5W; 180°; 6500K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKU 2142521
Tootja: V-TAC
Tootja tootekood: SKU 2142521
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; cool white; E14; 230VAC; 470lm; 4.5W; 180°; 6500K
| Operating voltage | 230V AC |
| Colour | cool white |
| Length | 81mm |
| Diameter | 45mm |
| Power consumption | 4.5W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | E14 |
| Colour temperature | 6500K |
| Min. colour rendering index | 80 |