LED lamp; warm white; E27; 220/240VAC; 1710lm; P: 17W; 200°; 3000K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKU 214456
Tootja: V-TAC
Tootja tootekood: SKU 214456
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; warm white; E27; 220/240VAC; 1710lm; P: 17W; 200°; 3000K
| Colour | warm white |
| Length | 125mm |
| Diameter | 64mm |
| Power consumption | 17W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | E27 |
| Colour temperature | 3000K |
| Min. colour rendering index | 80 |