LED lamp; neutral white; E27; 220/240VAC; 806lm; 8.5W; 200°; 4000K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKU 217261
Tootja: V-TAC
Tootja tootekood: SKU 217261
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; neutral white; E27; 220/240VAC; 806lm; 8.5W; 200°; 4000K
| Colour | neutral white |
| Length | 108mm |
| Diameter | 60mm |
| Power consumption | 8.5W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | E27 |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 80 |